Magnetoterapia

Podobne artykuły

Przypiekanie

Po tym jak zakończenia nerwowe są uwolnione, pozostają jednak jeszcze słabe i bez życia. Przywrócić je do działania pomaga metoda punktowego przypiekania. Punktowe przypiekanie dokonuje się za pomocą projektora wewnętrznego i pięciokulowego. Podczas podstawowego trybu masażu, projektor wewnętrzny robi przystanki na...

Ceramika turmalinowa

Ceramika turmalinowa – skomplikowany stop turmalinu, germanu, skał wulkanicznych I naturalnego minerału elwanu.  Nagrzewana, jest źrуdłem długich fal podczerwonych, słabego pola magnetycznego i ujemnie naładowanych jonуw. Turmalin przenosi stały ładunek elektryczny, posiada piezo- i piroelektryczny efekt. W...

Skały wulkaniczne

Są to skały powstałe w erupcji wulkanicznej. Dzięki nim stop turmalinu uzyskuje swoją twardość. Są także bogate w mikroelementy. Ale główną zaletą skał wulkanicznych jest to, iż przez długi okres czasu utrzymują ciepło organiczne. Pozwala to na uzyskanie maksymalnego efektu przy nagrzewaniu. Skały wulkaniczne potrafią...

Metoda fizjoterapii przemiennym lub stałym polem magnetycznym o wysokiej- i niskiej częstotliwości, jest nazywana magnetoterapią. 

Japoński naukowiec, Nakagawa odkrył syndrom deficytu pola magnetycznego. Chroniczne przemęczenie, drażliwość, bezsenność, wyczerpanie, brak apetytu, bóle wiązadeł i stawów – to konsekwencje jego braku.

Potrzebujemy stałego ładowania polem magnetycznym Ziemi, ponieważ nie jest ono akumulowane w naszym ciele.
Pole magnetyczne może być szkodliwe, jeśli jest pochodzenia nienaturalnego. W miastach jesteśmy wystawieni na działanie silnego pola elektromagnetycznego z lini energetycznych, transformatorów, urządzeń elektrycznych itp. Dla normalnego funkcjonowania ciała potrzebne jest miękkie pole magnetyczne Ziemi nietkniętej natury i narodowych parków.

W mieście można uzupełnić niedobór pola magnetycznego na ceramice turmalinowej. Nagrzewany turmalin produkuje miękkie, stałe, równomierne pole magnetyczne o naturalnym (ziemskim) pochodzeniu.  Źródło pola magnetycznego w stopie turmalinowym – to turmalin, a german “poprawia” to pole, polepsza jego jakość.
Każda komórka w ciele posiada swoje własne pole magnetyczne, i jeśli jest niewystarczające, nie może poprawnie działać. Pole magnetyczne i jonizacja zwiększają przepuszczalność błony komórkowej. Mitochondria gromadzą ładunek elektryczny, mając dużą powierzchnię błony. Elektryczne i magnetyczne pole są niezbędne dla metabolizmu komórki. Jest bardzo ważnym, jeśli zrozumiesz, że absolutnie wszystkie choroby są połączone z zaburzeniem metabolizmu. 

е-mail: info@nugabest.pl  |   |  salony

Napisać list

Wszystkie pola są wymagane.
Dziękujemy, Twoja wiadomość wysłany.

Выберите ваш регион

Serwis entrance