Magnetoterapia

Podobne artykuły

Turmalin

Z wszystkich istniejących na ziemi minerałów tylko turmalin ma w sobie stały ładunek elektryczny, z tego powodu nazywają go krystalicznym magnesem. Wśród nieskończonej  różnorodności kamieni turmalin uważany jest za absolutnego rekordzistę ilości barw i kolorów. Naturalny połysk, przezroczystość...

Wyciąganie kręgosłupa

Już w starożytności uznano kręgosłup za źródło witalności i energii. Nowoczesna medycyna uważa go za klucz do pozbycia się wszelkich chorób. Jedną z najefektywniejszych  metod leczenia kręgosłupa jest wyciąganie go za pomocą urządzenia masujacego  NM 5000 plus. Rezultaty tej wspaniałej metody...

О пользе воды

Человек ежедневно имеет дело с водой даже не задумываясь, что в нем самом содержится 45—50 литров жидкости! Кровь на 83 процента состоит из воды, ее доля в костях, мышцах и органах тоже...

Metoda fizjoterapii przemiennym lub stałym polem magnetycznym o wysokiej- i niskiej częstotliwości, jest nazywana magnetoterapią. 

Japoński naukowiec, Nakagawa odkrył syndrom deficytu pola magnetycznego. Chroniczne przemęczenie, drażliwość, bezsenność, wyczerpanie, brak apetytu, bóle wiązadeł i stawów – to konsekwencje jego braku.

Potrzebujemy stałego ładowania polem magnetycznym Ziemi, ponieważ nie jest ono akumulowane w naszym ciele.
Pole magnetyczne może być szkodliwe, jeśli jest pochodzenia nienaturalnego. W miastach jesteśmy wystawieni na działanie silnego pola elektromagnetycznego z lini energetycznych, transformatorów, urządzeń elektrycznych itp. Dla normalnego funkcjonowania ciała potrzebne jest miękkie pole magnetyczne Ziemi nietkniętej natury i narodowych parków.

W mieście można uzupełnić niedobór pola magnetycznego na ceramice turmalinowej. Nagrzewany turmalin produkuje miękkie, stałe, równomierne pole magnetyczne o naturalnym (ziemskim) pochodzeniu.  Źródło pola magnetycznego w stopie turmalinowym – to turmalin, a german “poprawia” to pole, polepsza jego jakość.
Każda komórka w ciele posiada swoje własne pole magnetyczne, i jeśli jest niewystarczające, nie może poprawnie działać. Pole magnetyczne i jonizacja zwiększają przepuszczalność błony komórkowej. Mitochondria gromadzą ładunek elektryczny, mając dużą powierzchnię błony. Elektryczne i magnetyczne pole są niezbędne dla metabolizmu komórki. Jest bardzo ważnym, jeśli zrozumiesz, że absolutnie wszystkie choroby są połączone z zaburzeniem metabolizmu. 

е-mail: info@nugabest.pl  |   |  salony

Napisać list

Wszystkie pola są wymagane.
Dziękujemy, Twoja wiadomość wysłany.

Выберите ваш регион

Serwis entrance